Debata: Senior dziś i jutro

Serdecznie zapraszamy w czwartek, 11 Marca 2021 o godz. 10:00 na Debatę online zatytułowaną:

„Senior dziś i jutro – perspektywy rozwoju działań na rzecz seniorów”

W Debacie wezmą udział:

1. Małgorzata Bebelska – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Kozienickiego
  2. Piotr Nowak-Skyrpan – Kierownik Wydziału ds. Badań Społecznych w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej
  3. Daniel Prędkopowicz – Dyrektor Biuro Zarządzania Projektami Fundacji Fundusz Współpracy

Podczas Debaty zaprezentowane zostaną programy i możliwości finansowania działań senioralnych oraz dobre praktyki. Uczestnicy rozmawiać będą o aktywizacji i opiece nad seniorami.

Każdy z uczestników Debaty będzie mógł zadać pytania i uczestniczyć w dyskusji na chacie.

Debata odbędzie się pod tym linkiem: https://mowes.clickmeeting.com/debata-pn-senior-dzis-i-jutro-perspektywy-rozwoju-dzialan-na-rzecz-seniorow-

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „GOWES #projekt FFW Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na webinar ONLINE pt.: SENIOR DZIŚ JUTRO PERSPEKTYWY ROZWOJU DZIAŁAŃ NA RZECZ SENIORÓW DEBATA ONLINE UDZIAŁ WEZMĄ: DANIEL PRĘDKOPOWICZ MAŁGORZATA BEBELSKA PIOTR NOWAK- SKYRPAN CZWARTEK 11.03.2021 GODZ. 10:00 BBW Mazowsze. FUNDACJA serce Polski ZAPISZ SIĘ! Rreczpospotita UniaEuropejska”