Integracja? Integracja na 102!

> dostęp do zdjęć

Dostęp jest możliwy tylko dla uczestników po wprowadzeniu hasła.

Restauracja Grodzisko to klimatyczne miejsce w Grodzisku Mazowieckim.  Można tam smacznie zjeść, zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, zintegrować się z innymi.

W takim miejscu znaleźli się słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Grodziska Mazowieckiego
w dniu 29 listopada 2023 r. W grupie 70 osób, przy pięknie zastawionych i udekorowanych stołach, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, zjedliśmy pyszny obiad. Przy lampce wina, kawie i ciasteczku można było poznać innych słuchaczy, zawiązać znajomości i porozmawiać.

Chętne osoby, a takich było dużo,  mogły swoją energię wytańczyć na parkiecie w rytm muzyki z lat 60- i 70-tych. Panująca atmosfera serdeczności i  radości zachęcała nawet najbardziej opornych do pląsów w rytm walca Toma Jonesa czy utworów ABBy, zespołu, którego piosenki zawsze bawią i wzruszają.  Nawet ujawnili się solenizanci – Andrzejowie, którym zadedykowano specjalny utwór muzyczny.
Na pochwałę zasługuje DJ, prowadzący dyskotekę. Jego umiejętność łączenia  różnych utworów muzycznych i tworzona przez niego atmosfera, powodowały, że  w naturalny sposób  bawiliśmy się
w parach i solo.  Trochę zmęczeni, ale zaopatrzeni w pozytywną  energię, wróciliśmy autokarem
do pierwotnego miejsca zbiórki.

Dziękujemy organizatorkom za tak wspaniałe spotkanie integracyjne.

                                                                                                                                 Teresa Gańko