10 lat Chóru UTW „Fermata”

19 marca 2018 roku Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Fermata” obchodzić będzie jubileusz 10-lecia. Powstały z inicjatywy dyrygentki Alicja Paciorek oraz koordynatorki UTW ś.p. Krystyny Rymaszewskiej-Prędkopowicz chór nieprzerwanie skupia seniorów, którzy ponad wszystko ukochali śpiew. Dziesięć lat to setki prób i koncertów. To wyjazdy na festiwale i przeglądy, z których jego uczestnicy bardzo często wracali z wyróżnieniami. Chór UTW „Fermata” skupia blisko 30 osób. Akompaniowało mu już trzech muzyków, począwszy od Janek Stokowski, Janusza Wilczyńskiego po obecnie wspólnie występującego Maciej Klociński.
W związku z uroczystością 10-lecia organizujemy uroczysty koncert, w którym oprócz Chóru UTW wystąpią także zaproszeni goście, m.in. Justyna Reczeniedi – soprano, Dorothy Porawski-Orzechowska (sopran) czy Dariusz Biernacki (baryton). Tego dnia chcemy podziękować wszystkim akompaniatorom, dyrygentce oraz pogratulować chórzystom.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy na spotkanie w dniu 19 kwietnia 2018 roku o godz. 10:00 do sali widowiskowej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na utw(at)utw-grodzisk.pl

Zobacz: Program koncertu jubileuszowego Chóru UTW Fermata